Dofinansowania i dotacje

Zajmujemy się kompleksową obsługą oraz doradztwem biznesowym dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). Wspieramy nowe działalności gospodarcze pomagając im wybrać odpowiednią formę działalności i opodatkowania a następnie doradzamy w kwestiach związanych z marketingiem na start. Doradzamy także firmom z długoletnim stażem na rynku ale nadal będącym w fazie rozwoju i potrzebującym szeroko pojętego wsparcia administracyjnego.

All 2 Business

Założycielem firmy jest osoba z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży w branży finansowej na stanowiskach handlowych i managerskich oraz kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku managerskim wyższego szczebla w spółce z sektora MSP. Nasze doświadczenia to prócz sprzedaży produktów finansowych, księgowość (certyfikat Ministerstwa Finansów), monitoring należności, ubezpieczenia korporacyjne i likwidacja szkód (zarządzanie flotą ponad 200 maszyn i ponad 100 pojazdów), ochrona danych osobowych (2 letnie doświadczenie w roli Inspektora Ochrony Danych), wdrożenia systemów informatycznych (księgowo-kadrowe, magazynowo-handlowe, serwisowe, obieg dokumentów).

Śmiało. Możesz na nas polegać.

Założycielem firmy jest osoba z ponad 15-letnim doświadczeniem w sprzedaży w branży finansowej na stanowiskach handlowych i managerskich oraz kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku managerskim wyższego szczebla w spółce z sektora MSP.

Analiza potrzeb

Monitoring

Administracja

Finanse

Kontakt
+
Wyślij!